У Дніпрі на хабарі викрили чиновника міської ради (Фото)

У Дніпрі під час одержання неправомірної вигоди викрито заступника директора комунального підприємства міської ради. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

Під процесуальним керівництвом Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 викрито заступника директора комунального підприємства Дніпровської міської ради та посередника під час отримання неправомірної вигоди в сумі 3000 доларів США.

За вказані кошти заступник директора комунального підприємства обіцяла вплинути на прийняття рішення депутатами Дніпровської міської ради (членами комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарства) щодо надання у користування кімнату у гуртожитку, які перебувають на балансі комунального підприємства.

Під час передавання грошових коштів посереднику співучасників злочину було викрито правоохоронними органами.

Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди), та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

 

Головне фото: з відкритих джерел