У Дніпрі на маршрути вийдуть нові автобуси

У Дніпрі продовжується реорганізація транспортної мережі. За останні пів року кількість автобусів великої місткості збільшилася вдвічі, тепер їх 156. Також 12 зупинок громадського транспорту повністю облаштували для усіх маломобільних категорій населення. До 2023 року заплановано забезпечити такі умови по всьому місту. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігоря Маковцева, у «АТП-11205» знаходяться одні із тих автобусів, що були привезені в результаті домовленості з автомобільними перевізниками. Вони в гарному стані і перед виходом на рейс проходять технічну перевірку. Найближчим часом такі автобуси вийдуть на маршрути № 101, 43, 158 у повному обсязі. Віддалені маршрути також отримають нові автобуси.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Спеціаліст відділу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков зазначив, що одним із пріоритетів з початку реформи було введення нових автобусів на напрямки: проспект Слобожанський, ж/м Лівобережний та Калинівський. Перед тим, як стати на лінії, нові машини проходять інвентаризацію, а також перевірку гігієнічного та технічного стану.

«У середньому щомісяця на маршрути виходить близько 30 – 40 нових автобусів великої місткості. Місту загалом їх потрібно близько 700 – 800, і до середини 2021 року ця програма буде виконана. Однак, є деякі проблеми… Автобуси вже знаходяться на території міста, але через зміни правил, їх важко розмитнити», – додав Іван Васючков.

Директор «АТП-11205» Тарас Жуков розповів, що їх підприємство вже закупило 8 автобусів, до кінця року кількість машин збільшиться до 20. Також для обслуговування нового транспорту будують технічні приміщення. Окрім цього, усі маршрутні автобуси тричі на день проходять санітарну обробку.

У Дніпрі у пріоритеті до середини літа 2020 року – поставити низькопідлогові автобуси великої місткості на житлові масиви: Мирний, Краснопілля, Західний і Самарівка.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!