У Дніпрі на одному з перехресть на півроку перекриють рух транспорту (фото)

У Дніпрі з 10 січня по 1 серпня буде перекрито рух транспорту на перехресті просп. Свободи і вул. Кайдацький шлях. Це пов’язано з будівництвом «Північного обходу» (автомобільної дороги «Київ – Луганськ – Ізварине, м. Дніпро – будівництво»).

У зв’язку з цим внесено зміни у роботу громадського транспорту. Наразі на перехресті просп. Свободи і вул. Кайдацький шлях вже проводиться перший етап перенесення трамвайних колій (54 м) у рамках згаданого будівництва. Для проведення цих робіт цілком припинено рух трамвайного маршруту № 18. Працює лише № 19.

рух транспорту на перехресті_Дніпро

«З 20:00 восьмого січня до 23:59 дев’ятого січня проводився другий етап з перенесення колій. У цей період трамваї № 19 не працювали. А з 10 січня відновлять рух, але за зміненим маршрутом: «пл. Старомостова – ДЕВЗ – ж/м Лівобережний-3» та «ж/м Лівобережний-3 – ДЕВЗ – пл. Старомостова». Щоб мешканці не відчули незручностей, будуть введені комбіновані квитки на проїзд у трамваї № 19 і метро. Наприклад, на розворотній петлі на просп. Свободи пасажири з трамвая зможуть пересісти на метро і таким чином швидше потрапити до залізничного вокзалу», – розповів начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

рух транспорту на перехресті_Дніпро

Також через перекриття руху з 10 січня зміняться маршрути тих автобусів, які зазвичай курсують через просп. Свободи і вул. Кайдацький шлях. Йдеться про № 9, № 15, № 58, № 77, № 95 та № 965-А (змінені напрямки руху додаються).

рух транспорту на перехресті_Дніпро

«У салонах автобусів, а також на кінцевих зупинках буде розміщено інформацію про нові схеми руху маршрутів на період з 10 січня по 1 серпня. Тимчасові зміни – незначні, тому пасажири не відчують незручностей», – підкреслив заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Ігор Швецов.