У Дніпрі на правобережжі запрацює ще один ЦНАП

У Дніпрі повним ходом йде підготовка до відкриття нового відділення Центру надання адміністративних послуг. Розташовуватиметься воно по вулиці Марії Кюрі, 5 (2 поверх). Тут зможуть отримувати послуги тисячі містян щомісяця.

У місті вже діє два центри надання адміністративних послуг: «Правобережний» (що на просп. Д. Яворницького, 75) та «Лівобережний» (просп. Слобожанський, 31-Д). Але ЦНАП, що у міськраді, дещо перевантажений, і тоді знайшли приміщення у торговому центрі, за прикладом лівобережжя. Тут повністю все сучасне: як ремонт у приміщенні, так і техніка. Крім того, тут є окремі місця для очікування.

Транспортна розв’язка біля центру комфортна – кінцева зупинка трамваїв № 1 та № 5. Пряма зупинка низки автобусних маршрутів (№ 101, 146 тощо). А для тих, хто на власному авто, – безкоштовна парковка.

У цьому ЦНАПі жителі міста зможуть отримати 278 адміністративних послуг, таких як реєстрація актів цивільного стану, послуги сервісного центру МВС щодо посвідчень водія, видача електронного цифрового підпису.