У Дніпрі на вулицях і подвір’ях масово наводять лад (фото)

У Дніпрі комунальні служби масово наводять лад у різних районах міста. Бригади КП «Міськсвітло» очищають світильники зовнішнього освітлення. Роботи почали з бульварної частини проспекта Дмитра Яворницького.

Тут знаходяться понад 150 світильників. У спеціальному мильному розчині миють кожен плафон. Потім пофарбують стійки. Після зими таке прибирання досить актуальне, адже накопичилось багато пилу та бруду. Після проспекту Д. Яворницького митимуть ліхтарі й на інших ділянках, зокрема й на набережній. Загалом планують вимити понад 500 світильників. Водночас активно очищають опори освітлення від рекламних оголошень.

На подвір’ях проспекта О. Поля, 59 та вул. Мініна, 13, 15, 17 очистили близько двадцяти опор зовнішнього освітлення. Складність робіт у клеї, який гарно зчіплюється.

прибирання_Дніпро

У благоустрої території задіяні й компанії, які обслуговують житлові будинки й прилеглі території. Одна з таких локацій – дитячий майданчик у районі вул. Набережної Перемоги, 136 та пров. Добровольців, 6. Тут серед іншого прибрали близько 3 кубів сміття, пофарбували гойдалки, відновили лавочки, завезли пісок, а також висадили саджанці.

прибирання_Дніпро

«Так вийшло, що ця територія без балансоутримувача, тобто системного обслуговування не було. Таких територій по Соборному та Індустріальному районах, які ми обслуговуємо, близько 20-ти, зокрема й великі території між багатоповерхівками. Тому, щоб і вони були чистими, поступово їх упорядкуємо і доглядатимемо у подальшому. Паралельно зараз такі ж роботи проводяться на просп. Миру, 13. Охочі мешканці теж можуть приєднатися до такого весняного прибирання протягом квітня. Відповідні заявки можна залишати за телефоном: 050-56-77-100», – розповів директор обслуговувального підприємства «КОД» Максим Дегтяренко.

прибирання_Дніпро