У Дніпрі на вулиці знайшли виснажену породисту тварину

Ніхто з волонтерів Дніпра не знає, як жила лабрадор Барселона раніше і чому породиста собака опинилась на вулиці в край виснаженому стані, але її минуле переслідує собаку і сьогодні.

“Вже два роки вона живе на перетримці і весь цей час лікується. У Барсі майже не має здорових органів,. Але ми намагаємося зробити усе можливе, щоб полегшити її існування. Нещодавно у Барсі виявили піроплазмоз, попри обробки від кліщів. Терміново відвезли у лікарню. У випадку з Барсі треба контролювати життєдіяльність організму, бо лікувальні препарати досить токсичні. Тож вимушені здавати аналізи, купувати підтримуючи ліки і все це досить дорого”, – розповіли волонтери дніпровської “Вірності”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На сьогоднішній момент лікування коштувало більше 7000 ₴. У нас вже немає коштів, щоб сплатити борг у лікарні. Тому ми звертаємося до вас про допомогу.

Реквізити ДМГОЗТ “Вірність”
ДОПОМОГТИ МОЖНА:
💳 ПриватБанк
👉 5168745031948828
💳 Монобанк
👉 4441114402003428
ШЕВЧЕНКО О. О. з відміткою Благодійна допомога для Барсі»
PayPal 👉 vernost.ukr@gmail.com
Рахунок 👉 ДМГОЗТ ВІРНІСТЬ код ЄДРПОУ 36365434
UA52 305299 00000 26000060369643 АТ КБ ПриватБанк
Призначення: Благодійна допомога для Барсі
Банка від Моно https://send.monobank.ua/jar/86ARLtXzWM
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!