У Дніпрі на жвавій вулиці встановили світлофори (Фото)

У Дніпрі, на вулиці Каруни, встановили 6 нових світлофорів: 2 пішохідних та 4 транспортних. Вони мають оцинковані опори, таймери зворотного відліку часу, світлодіодні лампи та LED-освітлення пішохідного переходу ввечері. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Світлофори встановили на прохання мешканців та поліції. Так, на пішохідному переході на перехресті вулиць Каруни та Ростовської, що раніше не регулювався, з’явилися світлофори з кнопками увімкнення зеленого світла.

«Тут доволі жвавий рух транспорту. Раніше потрібно було довго чекати, щоб пропустити весь потік автівок, які з’їжджають з мосту. Тепер натиснула кнопку, почекала – і можна спокійно переходити», – розповіла мешканка міста Оксана.

Чотири транспортних світлофори встановили на перехресті вулиць Каруни та Бажова, неподалік від обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Цей світлофорний об’єкт було встановлено протягом місяця переважно для того, щоб машини «швидкої» могли без перешкод виїжджати зі станції. До нас надходили звернення щодо необхідності встановлення тут світлофорів, адже часто водії просто не пропускають спецавтівки», – розповів Дмитро Герасимов, виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Дніпродорсервіс».