У Дніпрі наливайки маскують під звичайні продуктові кіоски (Фото)

У Дніпрі продовжують прибирати пункти незаконного продажу спиртного. 19 червня працівники комунального підприємства «Благоустрій міста» спільно з представниками Муніципальної варти та поліції демонтували чергову наливайку на житловому масиві Північний (вул. Кадрова, 1а). Така робота проводиться в усіх районах міста. З початку року вже прибрали понад 20 незаконних конструкцій. Повідомляють у прес-службі міської ради.

За словами юриста КП «Благоустрій міста» Павла Потапчука, демонтаж наливайок здійснюється в абсолютно законний спосіб з дотриманням усіх необхідних процедур. Власники таких точок отримують приписи на самовільний демонтаж тимчасових споруд, однак не поспішають їх виконувати. Тому наливайки прибирають примусово. На це є відповідне рішення виконкому міської ради.

«Як правило, наливайки маскують під звичайний кіоск із продажу продуктів. Але водночас там продають спиртні напої, зокрема на розлив, не маючи дозвільних документів. Наші інспектори фіксують цей факт. Окрім цього, багато скарг надходить і від містян: вони просять нарешті прибрати такі кіоски. Робота ця планомірна і триває по всьому місту», – зазначив Павло Потапчук.