У Дніпрі намагаються захистити тварин від страшного захворювання (Фото)

У Дніпрі шестеро маленьких цуценят разом з мамкою знайдені обабіч дороги під бетонним укриттям. Вони ще нічого не розуміють, але дивляться на цей світ такими радісними очима. Вони потребують термінової вакцинації. Волонтери Дніпра звертаються до небайдужих: допоможіть придбати комплексні вакцини на суму 1 500 грн.

«Дуже хочеться їм допомогти, але ж для прилаштування та пошуку домівок маленьким ми повинні, перш за все, захистити їх від їх головного «ворога» на сьогодні — парвовірусного ентериту, який у цьому році «розбушувався» та має дуже агресивні прояви. Одному волонтеру придбати вакцини на всіх цуценяток фінансово дуже складно, тим більш малечу у цьому віці, щоб сформувати імунітет до страшного захворювання, потрібно вакцинувати. Тоді їх можна сміливо влаштовувати у нові родини! Допоможіть захистити маленьких янголяток», — написали волонтери «Верности».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «На вакцини»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «На вакцини»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.