У Дніпрі в одному з дворів знайшли напівживу тварину (Фото)

Це безхатнє кошенятко жило разом з мамою та іншими кошенятами у підвалі одного з будинків Дніпра. Що з ним трапилося — волонтери не знають. Чи то собаки покусали, чи, може, інші «звірі» постаралися. Але Вовчика знайшли вранці напівживого з ранами по всій шиї. Доки він потрапив до клініки, ранки вже й загноїлися.

Зараз він отримав першу допомогу, також лікарі намагаються стабілізувати його стан — у малюка висока температура.

«Ми дуже просимо Вас допомогти оплатити його лікування та перебування у клініці. А також, може хтось пожаліє Вовчика і подарує йому свій дім, адже жити йому після лікування ніде, а повертати його в такий небезпечний для тварин двір, так не хочеться», — благають волонтери «Верности».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для ВОВЧИКА»

Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Вовчика»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.