У Дніпрі наркотики рекламували на стінах будівель (Фото)

У Дніпрі поліція затримала групу наркозбувачів, які рекламували «товар» на стінах будівель. Нових клієнтів знаходили, використовуючи адреси месенджера «Telegram» «avilsd» та «indico18tdk», які розміщували на об’єктах інфраструктури м. Дніпра та Новомосковська. Група займалася збутом особливо небезпечного наркотику «марихуана», психотропів «метамфетамін» та «LSD». Повідомляють в ГУ НП у Дніпропетровській області.

наркотики1

Злочинну діяльність трьох жителів Дніпра, з яких одна 19-річна дівчина, співробітники управління протидії наркозлочинності та слідчі почали документувати з вересня 2017 року. Вони встановили, що після звернення клієнта по месенджеру, зловмисники пропонували йому перерахувати кошти на електронний гаманець. Передача наркотиків замовнику відбувалася шляхом закладок.

В результаті 7 обшуків, проведених 23 січня за місцем мешкання підозрюваних, правоохоронці вилучили психотропну речовину «LSD», метамфетамін, марихуану та ноутбук, який використовувався для листування із замовниками. Вилучені предмети направлені на експертизу.

наркотики2

Організатор злочинного бізнесу – 21-річний дніпрянин, зараз знаходиться під арештом.

Всім молодим людям загрожує відповідальність за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).