У Дніпрі небезпечні хвороби забирають життя тварини (Фото)

У Дніпрі волонтери рятують життя безпритульній тварині – собаку «атакували» смертельні хвороби. Без допомоги дніпрян його не врятувати.

«З народження Михайлику не посміхалася доля: народився на вулиці, у голоді, холоді та злиднях провів все маленьке життя. А тут ще й найнебезпечніший для цуценят вірус підхопив – парвовірус. Дуже складне та довготривале лікування необхідне йому. Та біда не ходить одна! На знесиленого хворобою малюка причепився кліщ та заразив його бабезіозом. Без лікування ця хвороба смертельна. Допоможіть нам сплачувати за лікування Михайлика в клініці. Дуже сподіваємось на його жагу до життя, професійність лікарів та вашу небайдужість», – розповіли волонтери «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Михайлика»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Михайлика»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.