У Дніпрі – нові правила благоустрою

У Дніпровській міській раді внесли зміни до правил благоустрою. З інціативою додаткового облаштування міста для безперешкодного доступу людей з інвалідністю звернулися активісти Дніпра. Відповідне рішення депутати ухвалили 25 вересня під час чергової сесії. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Зміни стосуються доступу маломобільних груп населення до дитячих і спортивних майданчиків, скверів, парків, тротуарів тощо. Нових правил повинні дотримуватися не лише профільні комунальні підприємства, а й власники кафе, ресторанів, магазинів та інших комерційних структур.

Водночас внесення таких змін дозволить вести додатковий контроль за виконанням державних будівельних норм, прийнятих нещодавно Мінрегіонбудом. Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради фіксуватиме порушення та вручатиме припис на їх усунення.

Також депутати ухвалили рішення, яке спростить процедуру встановлення пандусів у комерційних закладах міста. Відтепер підприємцям потрібно оформлювати на один документ менше.