У Дніпрі офіційно підтверджено 691 випадок коронавірусу

За минулу добу в Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 146 осіб. Станом на 30 липня в місті офіційно підтверджено 691 випадок коронавірусу, 539 осіб з цим діагнозом одужали. Тринадцять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Жоден з пацієнтів не підключений до апарату штучної вентиляції легень. Наразі маємо 244 негативних результатів від систем ПЛР саме в 21-й інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 30 липня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 2412 виїздів та обстежили 7531 особу. Отримано 455 позитивних результатів.

Альона Олексенко зауважила, що в соцмережах часто з’являється неправдива інформація щодо коронавірусу. Однією з таких стала новина про те, що паління зменшує ризики захворіти на COVID-19.

«Наразі доведено, що курці, які хворіють на коронавірус, мають ризики більш важкого перебігу захворювання та розвитку ускладнень. Ба більше, контакт рук з губами під час паління, а також використання спільного мундштуку у випадку з кальяном тільки збільшують шанси інфікування COVID-19. Тому, якщо ви палите, наразі є прекрасна можливість відмовитися від цієї пагубної звички. Бережіть себе та своїх близьких», — порадила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко.