У Дніпрі зафіксовано 393 випадки захворювання на коронавірус

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 57 осіб. Станом на 27 травня у місті офіційно зафіксовано 393 випадки захворювання на коронавірус, 164 з цих людей одужали. П’ятеро пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Під апаратом штучної вентиляції легень перебувають троє людей. Наразі маємо 179 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 27 травня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Також вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1161 виїзд та оглянули 3945 осіб, у 288 з них виявили COVID-19.

«Нагадую вам, що пом’якшення карантину не є його скасуванням. Тож продовжуйте використовувати засоби індивідуального захисту – маски, рукавички та антисептики. Частіше мийте руки та зберігайте соціальну дистанцію. Бережіть себе та близьких», — сказала Жанна Нефьодова.