У Дніпрі офіційно зафіксовано 518 випадків захворювання на COVID-19

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулася 151 особа. Станом на 1 липня у місті офіційно зафіксовано 518 випадків захворювання на коронавірус. 392 людини вже одужали. Семеро пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Жоден з пацієнтів не підключений до апарата штучної вентиляції легень. Наразі маємо 216 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 1 липня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко.

Вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1760 виїздів та оглянули 5627 осіб, у 365 з них виявили COVID-19.

«Хочу нагадати про правила користування кондиціонером. Попри його позитивний освіжаючий ефект, потрібно пам’ятати, що в приміщенні, де він працює, циркулює одне й те саме повітря, тож кімнату потрібно регулярно провітрювати та зволожувати спеціальними приладами. Необхідно дотримуватись балансу температур у приміщенні й на вулиці – різниця повинна бути не більше ніж 5-10 градусів. Оптимальна для літнього часу температура у кімнаті +23 градуси. Крім цього, потрібно регулярно чистити прилад. Бережіть себе та будьте здорові», – сказала Альона Олексенко.

За попередню добу у Дніпрі народилось 16 дітей: 11 дівчат і 5 хлопців.