У Дніпрі оновлюють дороги для безпечного пересування (фото)

У Дніпрі міські автошляхи роблять безпечними як для пересування водіїв, так і пішоходів. Так, наприклад, за усіма нормами безпеки капітально ремонтують просп. Героїв (від бульв. Слави до пров. Добровольців). Тут серед іншого оновлюють дорожнє покриття, модернізують зовнішнє освітлення, улаштовують заїзні кишені для зупинки громадського транспорту. Також наноситимуть сучасну пластикову розмітку, улаштовуватимуть острівки безпеки уздовж проїжджої частини.

ремонт дороги_проспект Героїв_Дніпро

Уже провели нову кабельну лінію, встановили нові кронштейни, 78 зі 102 світлодіодних енергоощадних світильників. На перехрестях, пішохідних переходах улаштували дворіжкаті світильники для більшого освітлення, а відтак – і безпечного переходу дороги, яку розширили.

ремонт дороги_проспект Героїв_Дніпро

Проїжджу частину ремонтують комплексно за усіма нормами безпеки. Наразі продовжують робити заїзні кишені для зупинки тролейбусів, тобто безпечної посадки/висадки пасажирів. У процесі також улаштують 14 острівків безпеки, наноситимемо сучасну пластикову розмітку, яка більш довговічна і у темний час її гарно видно. Також паралельно модернізують тягову підстанцію № 19 для продовження тролейбусного маршруту № 12 (до пров. Добровольців).

ремонт дороги_проспект Героїв_Дніпро

Тролейбусна мережа, заїздні кишені – це те, що можна вже спостерігати, а невидима частина робіт – модернізація тягової підстанції № 19, яка забезпечить якісне і безперебійне пересування не лише тролейбусів № 12, а й інших, що курсують ж/м Перемога.

ремонт дороги_проспект Героїв_Дніпро

«Модернізація мереж електропостачання дозволить збільшити їхню потужність, щоб на тролейбусній ліній ж/м Перемога курсувала достатня кількість рухомого складу – це тролейбусні маршрути № 6, № 10 та № 12, – який наразі їздить до вул. Космічної. Загалом на лінії зможуть пересуватися до 26 тролейбусів, а до цього – до 12 одиниць. Таким чином забезпечимо безперебійне пересування таких машин на дорогах, а значить – і якісне перевезення наших пасажирів», – наголосив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

ремонт дороги_проспект Героїв_Дніпро

Водночас головний інженер КП «Дніпровськиий електротранспорт» Олексій Азанов додав: «На цій підстанції цілком замінюємо обладнання, якому вже понад 45 років, на нове, сучасне й енергоощадне, що має цілком автоматичне керування. Йдеться про встановлення нових потужних трансформаторів, спеціальних розподільчих пристроїв. Словом, зможемо подовжити тролейбусний маршрут № 12 і запустити на лінію більше машин».

ремонт дороги_проспект Героїв_Дніпро