У Дніпрі оновлюють музичні школи (фото)

У Дніпрі постійно оновлюють матеріально-технічне забезпечення музичних шкіл. Загалом за п’ять років 29 проєктів від музичних шкіл стали переможцями програми «Бюджет участі» на загальну суму 7 млн грн. Ініціативи стосувалися як закупівлі музичних інструментів та обладнання для занять, так і ремонтних робіт.

Так, ініціатива Дніпровської дитячої музичної школи № 3 «АртМузИки» перемогла торік. Нині вона на стадії реалізації: на 970 тис. грн придбають інструменти, техніку та костюми. «Це перший проєкт, який було подано від цієї музичної школи. Частина обладнання та інструментів уже була закуплена та поставлена у школу, решту очікуємо до кінця літа, аби вже у новому навчальному році діти грали на них», – додав Владислав Соловйов.

музичні школи_Дніпро

«У нас нова сучасна будівля, її у 2018 році було реконструйовано. Тут зроблено дизайнерський ремонт коштом департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. А у 2020 році вирішили подати проєкт до «Бюджету участі». Завдяки цьому вже у новому навчальному році у нас буде нове звукове та світлове обладнання, музичні інструменти, сценічні костюми», – розповіла директорка Дніпровської дитячої школи № 3 Ольга Григораш.

музичні школи_Дніпро

А от Дніпровська дитяча музична школа № 17 з 2017 року виграла п’ять проєктів «Бюджету участі». Чотири з них вже реалізовано: у школі є рояль відомої японської марки, професійна апаратура для проведення концертів, обладнання для студії звукозапису.

музичні школи_Дніпро

«Перший наш проєкт-переможець «Бюджету участі» – це «Рояль для юного Моцарта». Ми придбали рояль «Yamaha», завдяки цьому маємо змогу готувати дітей до престижних конкурсів. Другий проєкт «Лабораторія музики» – ми придбали студію звукозапису. Третій – придбання мобільного концертного майданчика. Також ми придбали два цифрових піаніно і дві бандури з перемикачами», – каже директорка Дніпровської дитячої музичної школи № 17 Тетяна Біла.

музичні школи_Дніпро

Проте є й сумні випадки, коли зловмисники перешкоджають навчанню та творчому розвитку дітей: у лютому цього року з музичної школи № 17 (у філії по вул. Висоцького) було вкрадено обладнання для студії звукозапису. Але департамент гуманітарної політики вирішив цю проблему і закупив для дітей таке саме обладнання.

музичні школи_Дніпро

«На жаль, обладнання для студії звукозапису було викрадено. Тож департамент гуманітарної політики вирішив виділити кошти на нове. Це близько 300 тис. грн. Вже відбулися усі тендерні процедури, тож музична школа знову має місце, де діти можуть записувати свої пісні», – зазначила заступниця начальника управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Людмила Кудряшова.

музичні школи_Дніпро

Усього у Дніпрі функціонує 22 школи естетичного виховання, з них 17 – музичні (їх відвідують 6 974 дитини).