У Дніпрі осучаснюють найстарішу школу міста (фото)

У Дніпрі реконструюють одну з найстаріших шкіл міста – № 9, у якій навчаються понад 700 учнів. З центрального входу будівля вже має сучасний вигляд. Теплий фасад світло-сріблястого кольору, з різнокольоровими яскравими «вкрапленнями». Зараз ремонтники термомодернізують інші стіни споруди. Діти вже навчаються в оновлених класах. У розпалі – капремонт першого поверху. Про це повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

85-річна школа № 9 давно чекала на оновлення. Тож масштабній реконструкції зраділи і учні, і батьки, і вчителі.

Нині заклад не впізнати. Вже термомодернізували більше половини фасаду. Всередині осучаснили актову залу, їдальню, класи на другому та третьому поверхах. Всюди – багато простору, світла та яскравих кольорів.

Дніпро_школа №9

«В оновленому класі набагато комфортніше працювати. Стало якось вільніше, навіть дихається краще. І діти тепер більш чемні та охайні. Вони оцінили красу, яку для них зробили», – розповіла вчителька початкових класів Світлана Фролова.

В одному з класів учні захотіли намалювати на стіні веселку. Кажуть, так веселіше і гарніше. Ремонтники пішли назустріч дітям – одну із стін зробили різнобарвною.

Дніпро_школа №9

«Мені дуже подобається наш новий клас. Все таке красиве, яскраве. І взагалі, школа стала різнокольоровою», – сказала учениця 4 класу Христина Складенко.

У розпалі – осучаснення спортивної зали. Там ремонтники готують підлогу під професійне безпечне покриття, стіни – під фарбування. Приведуть до ладу і баскетбольні щити.

Дніпро_школа №9

Ремонтують класи на першому поверсі. Стіни обшивають гіпсокартоном. Міняють освітлення, електрику. Монтують стелю. Поруч триває облаштування трьох ігрових кімнат для дітлахів початкової школи. Там буде все для їхнього розвитку і творчості.

«Коли дивишся на школу, настрій підіймається. Вона стала чудовою!», – поділилася учениця 4 класу Меліса Хошавджи.

Дніпро_школа №9