На вулицях Дніпра відтепер «білі ночі»

У Дніпрі триває відновлення, ремонт та модернізація вуличного зовнішнього освітлення. Комунальне підприємство «Міськсвітло» зробило освітлення на 160 вулицях Дніпра, зокрема й на 77, які раніше були безхазяйними, а зараз передані на баланс підприємства для відновлення там освітлення та подальшого обслуговування. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

Загалом на відремонтованих вулицях встановлено 4 162 світильника, а також протягнуто 134 кілометри повітрянокабельних ліній. Ремонтується зовнішнє освітлення й у віддалених мікрорайонах міста.

Так, у смт. Таромське з початку року освітлення відновили та модернізували на 12 вулицях, зокрема й на тих, де десятиліттями його не було. Нещодавно комунальники завершили ремонт освітлення на вулицях Хизовській, Некрасова, Кошовій, а нині завершують роботи по вулиці Новоселівській.

«На цих чотирьох вулицях змонтовано 133 сучасних світлодіодних світильника, які є енергоощадними та дають гарне світло, а також 4 600 метрів нової лінії самонесучого ізольованого проводу, який має гарні характеристики в експлуатації. Загалом до кінця року по місту плануємо зробити та модернізувати зовнішнє освітлення на 120 вулицях, зокрема й на тих, які у 2018 році взяли на свій баланс. Йдеться про 302 вулиці, котрі до цього часу вважалися безхазяйними, відповідно й освітлення там не було. Переважна більшість таких вулиць знаходяться у віддалених мікрорайонах міста. Наприклад, на Краснопіллі вже відновили світло на 21 вулиці», – розповів начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Андрій Кравець.

Зі свого боку начальник управління майном колишнього селища Таромське Олексій Бондаренко зазначив: у мікрорайоні зі 160 вулиць близько 50 взагалі не були на балансі міста з вуличного освітлення. На половині цих вулиць взагалі ніколи не було зовнішнього освітлення.