У Дніпрі перевірили торгівельні заклади (Фото)

У Дніпрі поліцейські вилучили із торговельних закладів тисячу літрів алкоголю, який реалізовувався без ліцензії. Також під час перевірки поліцейські виявили 1150 пачок цигарок, продаж яких відбувався з порушенням законодавства. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Перевірка торговельних закладів відбулась 3 березня за участі дільничних офіцерів Амур-Нижньодніпровського відділення поліції спільно з працівниками управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області.

Під час відпрацювання поліцейські виявили 3 об’єкти торгівлі, де продавали алкоголь та тютюнові вироби з порушенням вимог чинного законодавства. Незаконний продаж було задокументовано по вул. Артеківській, Желябова та Донецьке шосе. Із закладів вилучено 120 л горілки, 700 л пива, 35 л вина, 35 л коньяку, 20 л шампанського та інше.

На власників закладів складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та ч. 1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).