У Дніпрі перевіряють роботу ялинкових базарів (фото)

У Дніпрі перевіряють ялинкові базари на легальність продажу новорічних дерев. Наразі у місті визначено 148 офіційних точок торгівлі та 60 ринків. За незаконний продаж складають адміністративні протоколи. 22 грудня відбувся черговий рейд. Торгова точка на житломасиві Перемога мала усі дозвільні документи, та й чипи на деревах були в наявності.

ялинкові базари_Дніпро

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Зокрема, продавець пред’явив сертифікат проходження ялинок на радіологію, акт походження дерев, специфікацію на штрих-код, а також договір з нашим підприємством щодо використання об’єкта благоустрою за нефункціональним призначенням. Загалом такі рейди проводимо щоденно до 31 грудня. Саме до цієї дати діють договори. А вже з 1 січня перевірятимемо точки, щоб проконтролювати прибирання території після торгівлі», – прокоментував заступник директора КП «Благоустрій міста» Віктор Кінарєєв.

ялинкові базари_Дніпро

Водночас на житломасиві Тополя-1, біля будинку № 15, ялинковий торговельний майданчик виявився незаконним. Попри наявність чипів на деревах, продавець не пред’явив дозвільних документів на відповідну торгівлю, зокрема й договору з КП «Благоустрій міста». Від коментарів він відмовився, а через деякий час ймовірні власники вивезли ялинки.

ялинкові базари_Дніпро

«На продавця складено адміністративний протокол за відсутність згаданого договору. У цьому випадку сума штрафу – 510 гривень. Якщо ж виявляються незаконні точки з ялинками без чипів чи відсутністю актів походження дерев, тоді викликаємо представників поліції, які вже займаються такими порушеннями. Розмір штрафу може бути від 520 до 2 850 грн, і вже суд вирішує питання щодо конфіскації ялинок», – додав Віктор Кінарєєв.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!