У Дніпрі перевіряють торговельні точки (фото)

У Дніпрі перевіряють торговельні точки: чи мають їхні власники договори на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів. Як зазначають представники департаменту екологічної політики, підприємці частіше ігнорують вимогу чинних правил благоустрою, ухвалених міськрадою Дніпра та зазначених у законі України «Про відходи».

перевірка торговельних точок_Дніпро

На прохання місцевих мешканців завітали до підприємців у районі Байкальського ринку. «Департамент екополітики неодноразово ліквідовував стихійні сміттєзвалища, які розташовані поруч з цим ринком. Наприклад – торік вивезли у декілька етапів звалище обсягом у тисячу тонн на території понад гектар. Місто зазнає збитків. Адже ці прибирання стихійок здійснюються коштом міського бюджету», – прокоментував заступник директора департаменту – начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ярослав Крисько.

перевірка торговельних точок_Дніпро

Під час рейду на одній із точок не було документів, на власника ятки склали припис, той пообіцяв привезти до департаменту всі наявні папери. Загалом перевірили зо три десятки точок й на половину склали приписи: власники за два робочих дні повинні надати договори на вивезення та утилізацію відходів. Ярослав Крисько додав: якщо власники не нададуть відповідних документів, тоді складається протокол про адміністративне правопорушення (штраф від 850 до 1 700 грн). Документ передають на адміністративну комісію до міськради Дніпра для визначення штрафу.

перевірка торговельних точок_Дніпро

«Ми звернулися на гарячу лінію міської ради й розповіли, що несумлінні підприємці викидають сміття бозна-де, підкидають і під наші будинки. Після звернення одразу розпочалися перевірки. Найважливіше, щоб зрозуміли, що сміття треба вивозити й не створювати стихійних звалищ», – поділилася місцева мешканка Дар’я Кількінова.

перевірка торговельних точок_Дніпро