У Дніпрі під колесами сміттєвоза загинула людина
18 червня близько 15:40 автомобіль «Ford Cargo 1833» – сміттєвоз, рухаючись заднім ходом по прибудинковій території будинку № 9 по вул. Краснопільська у місті Дніпро, здійснив наїзд на співробітника КП «Жилсервіс» ДМР, який попередньо на момент ДТП перебував позаду автомобіля. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, чоловік отримав смертельні тілесні ушкодження, від яких помер на місці пригоди.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Просимо всіх свідків та очевидців пригоди, а також власників відеореєстраторів звернутися за телефоном (067) 679 02 02, або будь-яким зручним для Вас способом.