У Дніпрі підвищують тариф

Рік тому Дніпро мав труднощі з вивезенням відходів. У різних районах і навіть у середмісті можна було побачити стихійні звалища. Як повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, проблему створив колишній підрядник. Він не хотів виконувати роботу, натомість вимагав перегляду тарифу. За словами Михайла Лисенка, міськрада запропонувала підряднику налагодити процес прибирання сміття. Виділялися відповідні кошти за вивезення, зокрема, негабаритних відходів. Однак ситуацію це не змінило. Нині ж якість надання послуги вдалося підвищити.

Наявний тариф на вивезення сміття у Дніпрі для однієї людини у багатоквартирному будинку становить 9 грн 36 коп. Для мешканців приватного сектору – 11 грн 27 коп. Після перерахунку орієнтовний тариф сягне 25 грн 62 коп. – для жителів багатоквартирних будинків, а для приватного сектору – 30 грн 85 коп. Нову вартість послуги також розглянуть під час засідання виконкому міської ради. Крім цього, у Дніпрі з’явиться графік вивезення негабаритного сміття.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Наступного року плануємо запровадити у місті графік вивезення так званого негабаритного сміття. Це стосується, серед іншого, викинутих ялинок, матраців, подушок тощо. Тож людей у різних районах інформуватимуть: коли й де у їхньому дворі все це вивозитиметься», – зазначив Михайло Лисенко.

Посадовець також зауважив, що до цього переліку не входить будівельне сміття. Так, за правилами благоустрою, після ремонтів і перепланувань його слід вивозити на спеціальний полігон.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!