У Дніпрі після повної реконструкції відкрили нову амбулаторію (фото)

У Дніпрі, на житловому масиві Північний після повної реконструкції відкрили амбулаторію № 5 центру первинної медико-санітарної допомоги № 10 (вул. Буковинська, 5). Амбулаторія розташована на першому поверсі гуртожитку. Там оновили фасад, замінили вікна. Під час реконструкції були враховані потреби маломобільних груп населення.

амбулаторія № 5_Дніпро

Усього в амбулаторії працює 10 лікарів, які обслуговують близько 15 тис. пацієнтів. В амбулаторії є кабінети сімейних лікарів, педіатрів, терапевта. Також є процедурний кабінет та кабінет щеплень, а також санвузол для людей з особливими потребами. З нового обладнання тут з’явився аналізатор крові, аналізатор сечі та оргтехніка. Це комфортні умови і для лікарів, і для пацієнтів будь-якого віку.

амбулаторія № 5_Дніпро

Лікарка загальної практики сімейної медицини Маргарита Ступакова обслуговує 1925 пацієнтів різного віку. Каже, що працювати в новій амбулаторії дуже приємно:

«Умови праці дуже комфортні стали. Мені подобається спокійний колір стін. Кабінет великий, тут є усе необхідне обладнання, зручно оглядати пацієнта».

амбулаторія № 5_Дніпро