У Дніпрі Півника привітає Бегемотиха

Усім відомо — найголовнішою на новорічному святі є Ялиночка. До зустрічі з цією лісовою красунею у Дніпропетровському державному цирку вже добре підготувалися. Тут зібралася весела компанія вухатих та вусатих. Вони від 17 грудня до 15 січня з нетерпінням чекають дітей та дорослих.

novogodnij-cirk_1

Талановиті лапохвости

Колектив цирку завжди радує своїх шанувальників яскравими, захоплюючими і незабутніми новорічними виставами. Ось і цього року артисти підготували динамічне та різноманітне шоу. Глядачі побачать безліч дресированих тварин: левів, поні, зебр, верблюдів, ведмедів. Потішить гостей цирку й веселий виступ котиків та собачок під керівництвом дресирувальників Марини й Олександра Крот. Одним із найкрасивіших номерів  є вальс коней та поні від угорского дресирувальника  Бейла Такача. Головна ж родзинка вистави — багатотонна циркова зірка  бегемотиха Чичоліна. Ця «велична пані» при­їхала у наше місто аж із Угорщини! На її честь і названо новорічну програму — «Бегемот у Новий рік». Загалом, програма багатогранна та багатонаціональна. Навіть леви із самої Італії завітали. І номер із цими гордими хижаками — дійсно унікальний.

Всесвітньовідомий дресирувальник Тайро Короли — мов одної крові з левами — хижаки не тільки добре йому підкоряються, а й разом із господарем працюють на сцені.

Клоун-екстремал

Також у новорічній програмі виступ­лять акробати, еквілібристи та клоун Хуба-Буба, який дотепними жартами до сліз смішить дітлахів та дорослих. Цей кумедний герой іще й захоплююче працює на спортивному батуті — вироб­ляє такі фігури, що не під силу й спорт­сменам.

Тож глядачам забезпечено весь спектр приємних емоцій — від подиву до захоплення. Упродовж спектак­лю всіх радуватимуть Дід Мороз, Снігуронька та Півник, на завершення вони разом із глядачами «запалять» Ялинку, що прикрашена Пет­риківським розписом. Не баріться — поспішайте до цирку!

Анфіса Букреєва,

фото автора

Добавить комментарий