У Дніпрі планують відкрити ще 17 дитсадків

Дніпро продовжує ремонтувати укриття у дитячих садочках. Все, щоб у батьків була змога обирати формат навчання для їхньої малечі. Нині роботи тривають  і в комунальному закладі дошкільної освіти № 16.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як повідомили у Дніпровській міській раді, аби зробити тут укриття, на місце виїжджала комісія з представниками ДСНС для оцінювання можливості його  облаштування. Після перевірки видали перший акт, щоб можна було розпочати ремонт найпростішого укриття площею 400 кв. м. Нині тут завершили перший і найскладніший етап роботи – демонтаж, а також підняття підлоги. Ця проблема є у кожному садочку нашого міста.

На сьогодні у Дніпрі вже відремонтували та облаштували укриття у 83 дитячих садочках. У Дніпрі за змішаною формою організовано навчання у садочках, де є власне найпростіше укриття. Також улаштовані дошкільні підрозділи у закладах загальної середньої освіти.

На сьогодні ремонтують найпростіше укриття в 17 садочках, які у планах відкрити до нового навчального року. Влітку садочки не закриваються, а продовжують роботу в тому ж режимі – до 4 годин без організації харчування і денного сну. Тому батьки можуть приводити діточок – для них організують більш активну діяльність на свіжому повітрі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!