У Дніпрі почали вилучати ялинки: в чому причина? (Фото, відео)

Поліція Дніпра попереджає про відповідальність за незаконний продаж хвойних дерев. За два дні рейду дільничними офіцерами поліції вже було виявлено 7 таких порушень та вилучено близько 50 ялинок.

Як повідомляє ГУ НП України у Дніпропетровській області, у Дніпрі розпочато профілактичні заходи з виявлення фактів незаконного продажу ялинок та попередження випадків незаконної вирубки лісових насаджень.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

З цією метою були створені робочі групи, до складу яких входять працівники сектору превенції Дніпровського відділу поліції, державні інспектори з охорони навколишнього середовища, працівники обласного управління лісового та мисливського господарства та громадські організації.

Крім цього, особовий склад поліції, який несе службу на блок-постах, орієнтований на виявлення під час огляду автотранспорту хвойних дерев та встановлення законності їх перевезення та вирубки.

Поліція звертає увагу, що за незаконний продаж ялинок передбачена відповідальність за ст. 152, ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У разі виявлення порушень чинного законодавства поліцейські будуть складати відповідні матеріали, а продавцям-порушникам загрожуватиме штраф.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!