У Дніпрі покажуть 25 відтінків металевого (Фото)

15 січня о 16:00 у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться презентація унікального творчого проекту «25 відтінків металевого», який об’єднав у собі оригінальні ідеї і кропітку працю двох митців з Дніпра – художника Валерія Сосну та скульптора Ігоря Василенка. Повідомляють на сайті Дніпропетровського художнього музею.


«25 творів поєднує спільна концепція – це відображення внутрішнього напруження і переживань, властивих сучасній людині. Пропускаючи через себе відчуття і настрої світу, митці відображують їх у своїй творчості. Невизначеність, яка властива художнику в процесі роботи, і напругу, яка характерна для металу, можливо помітити в роботах, представлених на виставці. Художник не завжди здатний передбачити кінцевий результат своєї творчості. Неправильно намальована лінія може як зіпсувати всю картину, так і виявитися правильною при іншому погляді. Це добре видно на графічних роботах, де хаотичні переплетення смуг створюють цілісну картину, перетворюючи звичайні лінії в сюжет. А неживий шматок дроту завдяки чималим зусиллям і вмінню майстра перетворюється в скульптуру», – розповідають організатори.

Справа в тому, що для митців цей проект – це не тільки творчий, а й психологічний експеримент, який потребує значних фізичних зусиль.