У Дніпрі покажуть роботи з серії «Пошук (Ван Гог. Ремінісценція)»

Виставка-проект «Пошук (Ван Гог. Ремінісценція)», відкривається 26 січня у Музеї українського живопису у Дніпрі і  об’єднує творчі роботи 11 українських художників з Києва, Львова, Чернігова, Запоріжжя.

Виставка сформована з живописних та графічних робіт. Автори експозиції познайомилися у Польщі —  під час роботи над першим повнометражним анімаційним фільмом про життя та смерть Вінсента Ван Гога «Loving Vincent». Цей міжнародний проект об′єднав митців майже з усього світу. До роботи над проектом було залучено 13 художників з України, повідомляють у прес-службі музею.

Робота над проектом «Loving Vincent» та більш глибоке занурення у світ Ван Гога спонукала до  роздумів  про цінність самого процесу пошуку: нових художніх форм, рішень, тем, завдань… Яким був  цей пошук  для   учасників виставки: захоплюючим, надихаючим, тривожним, жертвенним чи спокусливим? Кожен художник на полотні відшуковує свою відповідь, знаходить своє рішення, створює своє  бачення. Проект проводить кореляцію між процесом «пошуку» Вінсента Ван Гога та сучасних художників, твори яких увійшли до цього проекту.

Учасники виставки стали художники: Очередько Катерина, Очередько Тетяна, Савченко Марина, Башинський Олександр, Шепеленко Марія (всі з Києва), Мурин Віталій, Свірняк Ярослав, Бонішко Анастасія, Горголь Олена (зі Львова), Ковтунович Андрій (Чернігів), Решетник Юлія (Запоріжжя).

Добавить комментарий