У Дніпрі поліція проводить рейд (Фото)

У Дніпрі поліція перевіряє у іноземців документи на право проживання в Україні. 15 серпня в ході профілактичного відпрацювання Соборного району міста Дніпра поліцейські виявили та затримали двох іноземців. Чоловіки порушили правила перебування в Україні та нелегально працювали у закладі громадського харчування.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Профілактичний рейд відбувся в рамках всеукраїнської операції «Мігрант». Під час відпрацювання Соборного району поліцейські перевірили заклади громадського харчування в центрі міста та продовольчий ринок. У рейдових заходах були задіяні дільничні офіцери поліції, патрульні поліцейські та службовці Державної міграційної служби. Правоохоронці перевіряли документи іноземців на право проживання в Україні та дозвіл на працевлаштування. У іноземців, які законно перебувають на території України, поліцейські звертали увагу на закінченні терміну перебуванні, роз’яснювали вимоги міграційного законодавства.

Щодо порушників у Головному управлінні ДМС в Дніпропетровській області було складено протокол за ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дільничні подали до міграційної служби звернення про примусове повернення іноземців-нелегалів за межі України.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!