У Дніпрі поповнився рухомий склад електротранспорту (фото)

У Дніпрі осучаснують рухомий скад електротранспорту на безпечний, комфортний, екологічний та дешевий. Місто поповнилось черговою партією трамваїв з Німеччини – прибули 10 вагонів. Перед виїздом на маршрути трамваї модернізують, перевірять на безпеку.

трамвай_Дніпро

«Вагони знаходяться у гарному стані і мають низку переваг, одна з яких – економія до 30% електроенергії. Трамваї переобладнують у міській вагоноремонтній майстерні, зокрема адаптують під місцеву колію, а також перефарбують у червоний колір (під дизайн-код міста), встановлять GPS-навігацію тощо. Із десяти вагонів шість курсуватимуть за маршрутом № 12, а чотири – працюватимуть на маршруті № 11 або № 15», – зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий.

На сьогодні дніпрян вже перевозять 40 німецьких трамваїв, які надійшли у минулі роки. Їхню перевагу оцінила і водійка Оксана Баскова, яка керує трамваями вже майже 20 років: «Працювати за кермом такого вагону зручно і комфортно. Серед іншого тут є електронний пульт, кондиціонер в кабіні водія, що влітку дуже зручно». Тим часом у вагоноремонтній майстерні кипить робота над оновленням чергової партії трамваїв.

трамвай_Дніпро

«Вагони без пошкоджень. Зараз найголовніше – адаптувати ходову частину під місцеву колію, над чим зараз і працюємо, – підкреслив працівник вагоноремонтної майстерні Сергій Демченко.