У Дніпрі послаблюють карантин

Із 30 квітня у Дніпрі, окрім аптек, супермаркетів, магазинів (що торгують продуктами та технікою), АЗС і банків, роботу дозволили розпочати також хімчисткам, СТО, майстерням з ремонту різного устаткування. Кафе, кав’ярні та ресторани зможуть працювати не лише за адресною доставкою, а й з послугою take away – без допуску гостей до залу. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з техногенно-екологічної безпеки. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Основна умова роботи – носіння засобів індивідуального захисту та використання антисептиків. Те саме стосується і продовольчих ринків.

Подписаться на наш Telegram-канал можно здесь t.me/vestidpua

Крім цього, на інтерактивній мапі виділено більш ніж сотні ділянок – зелених зон, бульварних частин вулиць, котрі не підпадають під карантинну заборону відвідування, задекларовану у відповідній постанові Кабінету Міністрів.

Тож із 4 травня ці території будуть доступні для прогулянок. Йдеться, зокрема, про ділянки набережних – Січеславської, Перемоги, Заводської, – бульвару Слави тощо. Водночас починаючи з 12 травня в місті повинні почати працювати невеликі непродовольчі магазини, ательє, ремонти взуття, адвокатські та нотаріальні бюро. Співробітникам і відвідувачам також потрібно буде дотримуватися особливого режиму – обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту, контроль температури тіла і посилена обробка закладів (стосується власників, – ред.). При цьому у приміщеннях зможе перебувати не більш як одна людина на 10 квадратних метрах. У перукарні та салони краси потрапити можна буде лише за попереднім записом і не більш ніж один клієнт на кожну послугу одночасно.