У Дніпрі презентували нову транспортну модель

У Дніпрі презентували нову транспортну модель. Для розробки цього плану виміряли пасажиропотік міста за допомогою спеціальних пристроїв, які встановлювали в усі автобуси за всіма маршрутами. Також провели соціологічне опитування більш ніж 15-ти тисяч респондентів, таким чином дізналися, куди та в який час їдуть дніпряни, повідомляє UA:ДНІПРО.

Дніпро розділили на 295 транспортних районів. На мапі вказано зупинки та їхні зони. Найбільша транспортна проблема міста – перевантаженість транспорту в ранкові години пік. Про це розповів директор компанії «А+С Україна», яка розробляла транспортну модель Дніпра та приміських територій, Дмитро Беспалов.

За його словами, вивчення пасажиропотоку і рівня мобільності населення показало, що 51% населення пересувається у місті громадським транспортом, 19% особистим авто і 29% – пішки.

«Ви бачите ранковий пік у Дніпрі. Для того, щоб його перевезти, треба дуже багато рухомого складу. Дуже логічне рішення зараз – взяти цю інформацію і піти по організаціях, які генерують цей пік, і спробувати його змістити. В цьому немає нічого нового. Уявляєте, вам треба мати для ранкової години пік вдвічі більше рухомого складу, який потім можна знімати з маршруту», – сказав директор компанії-розробника Дмитро Беспалов.

Представник транспортного департаменту міськради Іван Васючков каже: створення транспортної моделі вже на стадії завершення.

«Наступний етап, який відбувається з компанією «А+С», – навчання співробітників департаменту транспорту. Відсотків 60 часу піде, щоб випробувати цю модель на предмет аналітики, ми будемо висувати різні ідеї і будемо обраховувати ті чи інші», – сказав представник транспортного департаменту міськради Іван Васючков.