У Дніпрі продовжують боротьбу з негодою (Фото)

З ночі у Дніпрі йде снігопад. Станом на 12:00 одинадцятого лютого комунальники продовжують боротьбу з негодою. Так, у місті задіяно 74 одиниці спецтехніки, з яких 55 – посипальної та 4 – снігоочисної, а також 5 навантажувачів і 10 одиниць малої техніки для обробки тротуарів. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Комунальники Дніпра за пів доби висипали на дороги міста 1899 тонн спеціальної протиожиледної суміші. У зв’язку зі складними погодними умовами, особлива увага — небезпечним ділянкам: мостам, шляхопроводам, підйомам і спускам доріг.

Станом на 12:00 одинадцятого лютого, за тиждень (з 5 лютого) на гарячу лінію міської ради надійшло вже 290 звернень щодо повалених через негоду дерев. Зараз по всьому місту працює 10 бригад КП «Зеленбуд», які вже виконали 262 заявки.

Комунальне підприємство «Міськсвітло» продовжує працювати над відновленням зовнішнього освітлення у Дніпрі. Від мешканців постійно надходять нові звернення. Мерія за цей період прийняла 178 заявок про відсутність освітлення на вулицях. 85 % аварійних ділянок відновлено. Співробітники комунального підприємства «Гідроспоруди» очищують дощоприймачі від снігу. По місту працює 8 бригад. Усі роботи триватимуть до повної ліквідації наслідків негоди.