У Дніпрі продовжують обирати шкільних директорів 

У Дніпрі закінчився перший етап конкурсу на посади керівників 22 навчальних закладів загальної середньої освіти. Керівні посади тут тимчасово займали виконувачі обов’язків. Конкурс проходив серед 29 претендентів, які подали відповідні заявки.

Як повідомляють у прес-службі міської ради, за результатами відбору конкурсна комісія визначила 14 переможців, ще 8 директорів шкіл оберуть під час наступного етапу конкурсу.

Із переможцями міська рада укладе контракт терміном на два роки (для тих, хто вперше обійматиме посаду директора закладу загальної середньої освіти) та на шість років (з тими, хто раніше працював на такій посаді).

У випадку, якщо директор не виконуватиме зобов’язань, прописаних в угоді, з ним можуть розірвати контракт раніше. Все це прописано законодавчо.

Із загальної кількості тих, хто не пройшов конкурсний відбір, 70% вже обіймали раніше посаду директора школи.

Наступний етап конкурсу планують розпочати з 15 серпня. У його рамках проходитиме відбір претендентів на посади керівників 125 навчальних закладів загальної середньої освіти. Це переважно ті школи, з директорами яких закінчився контракт.