У Дніпрі продовжують відкривати дитячі садочки

17 садочків відкриються до кінця листопада у Дніпрі. 30 дитячих садочків Дніпра вже відчинили свої двері. Серед них і КЗДО № 200, розташований у Соборному районі. Там нині до змішаної форми навчання долучилось понад 30 діточок. З ними проводять різноманітні заняття. А для безпеки малечі там зробили укриття. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

«Коли почалась війна, звісно, заклад не працював, але завдяки тому, що департамент гуманітарної політики зробив нам чудове укриття, яке має акт ДСНС, ми змогли відчинити свої двері 1 листопада. Батьки із задоволенням до нас ведуть дітей, бо знають, що можуть бути за них спокійні. Тим паче, були випадки, коли самі діти починали плакати, бо не хотіли йти додому», – прокоментувала директорка КЗДО № 200 ДМР Інна Семенко.

У цілому укриття облаштоване усім необхідним: є технічна та питна вода, шанцеві інструменти, медичний куточок, туалет, гаряча вода, вентиляція, аварійне освітлення та опалення. Крім цього, під час повітряної тривоги викладачі продовжують займатись з дітками в укритті.

«На сьогодні 30 дитсадків з укриттями та вже працюють за змішаною формою навчання (по 4 години на день) та 7 дошкільних відділень при НВК. Далі поступово щотижня ще відкриватимуться заклади. Тож до кінця листопада функціонуватимуть 47 дитячих садочків», – прокоментував заступник директора департаменту – начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.