У Дніпрі продовжують виявляти незаконно встановлені споруди (фото)

У Дніпрі інспектори з питань благоустрою міської ради продовжують виявляти самочинно побудовані чи встановлені споруди на територіях загального користування. Одна з таких – на подвір’ї багатоповерхівки по вул. Березинській, 12. Вона перешкоджає вільному доступу транспортних засобів у двори інших будинків.

За словами начальника інспекції Руслана Мороза, на цю споруду надходили скарги, оскільки вона унеможливлює проїзд транспорту: не можуть під’їхати ані швидка, ані інші машини. Доводиться багато кружляти навкруги.

незаконно встановлені споруди_Дніпро

«Бетонний блок перегородив проїзд по внутрішньодворовій дорозі. При вивченні цього питання виявилось, що він встановлений незаконно. Тому маємо підстави його демонтувати. Це буде зроблено за день-два. Загалом бетонні блоки такого типу заборонено використовувати як обмежувачі руху», – підкреслив Руслан Мороз.

Начальник інспекції також зазначив, що найчастіше люди встановлюють такі бетонні блоки, щоб транзитний транспорт не курсував через двори: «Дійсно, є така проблема, коли водії зрізують шлях через подвір’я. Для зменшення швидкості руху транспорту можна встановлювати лежачі поліцейські».

незаконно встановлені споруди_Дніпро

Під час роз’яснювальної роботи з мешканцями згаданої багатоповерхівки Руслан Мороз також додав, що у місті готується рішення про внесення змін щодо правил благоустрою в частині обов’язкової паспортизації фасадів усіх споруд і будівель, зокрема й житлових будинків.

«Будь-які зміни фасадів (колір, розміщення реклами, елементів інформаційно-комунікаційних систем, сигналізації, антен, відеокамер, кондиціонерів) повинні обов’язково вноситися до відповідного паспорта, затвердженого в управлінні архітектурно-будівельного контролю міськради», – наголосив Руслан Мороз.