У Дніпрі проходить незвичайна акція (фото, відео)

В одній з кав’ярень Дніпра стартувала акція з обміну пластикових пляшок на безкоштовну каву. За словами організаторів, гроші, вторговані після утилізації, підуть до благодійного фонду, що опікується тваринами в притулках, повідомляє “Суспільне. Дніпро”.

За 5-кілограмовий пакет, наповнений пляшками, можна безплатно випити еспресо, за 10-кілограмовий – еспресо або фільтр-каву, а за 15-кілограмовий – вибрати будь-який напій закладу.

Владислава Миколюк принесла пластик на утилізацію та отримала безкоштовне капучино. Каже: вдома назбирала два пакети пляшок.

кофе в обмін на пляшки

«Ми розуміємо, що не вплинемо на проблему з пластиковими відходами, ми не змінимо проблему, але суть у тому, щоб запустити «вірус» здорового ставлення до сортування», – сказала вона.

Для пляшок купили спеціальний смітник, одна з переробних компаній міста погодилася безкоштовно вивозити пластик з кав’ярні, купуватимуть його за близько 6 гривень за кілограм, розповідає власниця закладу Тетяна Собко. Говорить, хотіла б, щоб акцію підтримали й інші заклади.

кофе в обмін на пляшки

«Грошима, які ми отримаємо після здачі пластика на утилізацію, ми допоможемо тваринам. Це можу бути або корм, або пелюшки, або, можливо, на якусь медичну допомогу», – сказала власниця.

Обміняти пластикові пляшки на каву можна до 9 березня.