У Дніпрі пройде масштабний етнічний фестиваль

28 травня у Дніпрі відбудеться VIII Фестиваль грузинської культури, присвячений 26-ій річниці Незалежності Грузії.  На честь визначних дат відбудеться святковий концерт, в якому приймуть участь такі артисти: народний ансамбль грузинських народних танців «ІБЕРІЄЛІ», фольклорний ансамбль грузинського культурно-освітнього центру, Шмагі Тагіашвілі, Кеті Шамугія та інш. Запрошенi видомі виконавці із Грузії: Ethno Jazz Band Iriao. У фойє концертного залу буде проходити тематична  виставка.

«У Грузії не буває свята без національних танців. Це гордість Грузії і ми раді, що в багатьох країнах світу, люди різних національностей вивчають грузинські народні танці. Не омине фестиваль і музика. Гості Фестивалю — відомий грузинський етно-джазовий колектив Ethno Jazz Band Iriao. В основі репертуару музикантів — автентичний грузинський фольк, вплетений в джазові стандарти, и фантастичний вокальний джаз. Колектив не тільки віртуозно виконує джаз, але і використовує відому грузинську поліфонію. Це унікальне явище, визнане ЮНЕСКО в 2001 році культурною спадщиною людства», — розповіли «Вістям Придніпров’я» організатори фестивалю.

На Фестивалі будуть присутні Надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, Міністр культури України і інші офіційні особи уряду Грузії і України.