У Дніпрі провели одні з наймасштабніших змагань цього року (фото)

У Дніпрі відбулися змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро 2021» за міжнародним форматом «FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE». Вони проходили 31 липня та 1 серпня на базі 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України. Змагання були одними з наймасштабніших цього року.

змагання рятувальників_Дніпро

У спортивній події брали участь команди із 16 областей країни: Львівська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Закарпатська, Миколаївська, Запорізька, Кіровоградська, Харківська, Луганська, Черкаська, Рівеньська, Донецька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська та збірні команди Київ-1 та Київ-2.

змагання рятувальників_Дніпро

Надзвичайники всіх областей продемонстрували неймовірну силу волі та фізичні можливості. Два дні поспіль долали різні та непрості випробування спекою, фізичними та психологічними навантаженнями.

магання рятувальників_Дніпро

При неймовірно спекотній погоді, вогнеборці в повному оснащені, на швидкість підіймали скатку вагою 19 кг на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, після чого підіймали рукавну скрутку. Після таких тяжких вправ, швидко спускалися з вежі та приступали до вправи на силовому тренажері «Кайзер». На ньому ударами кувалди вагою 4 кг учасники переміщали «балку» вагою 73 кг на відстань 1,5 метра.

магання рятувальників_Дніпро

А далі — прокладання рукавної лінії й подання ствола на гасіння умовної пожежі. По закінченню вправи рятувальники максимально швидко переносили, так званого, потерпілого – манекен вагою 80 кг до фінішної лінії на відстань 30 м.

магання рятувальників_Дніпро

Найсильніших визначали у 3-х категоріях: тандем-мікс, естафети та загальнокомандне місце.

Отже, за результатами змагань перше загальнокомандне місце у Головного управління ДСНС України у м. Києві (команда Київ-1), другими стали команда Дніпропетровщини «Дніпровська хвиля», а бронза у надзвичайників Львівської області області.