У Дніпрі ремонтують дороги: кому пощастило найбільше

До кінця року у Дніпрі відремонтують 500 тис. кв. метрів доріг. Уже зробили 300 тис. кв. м покриття. Про це повідомив заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик.

За його словами, тут зняли старий асфальтобетон і вкладають новий шар завтовшки 6 сантиметрів. Роботи планують завершити до кінця дня. Паралельно дорожні бригади відремонтували частину дороги на вулиці Вітчизняній. Зараз проводяться підготовчі роботи для продовження ремонту цієї вулиці, а також відновлення вулиці Грінченка, що поруч. На ремонт цих трьох вулиць із міського бюджету виділено близько 19 млн грн.

Загалом цього року найбільшу увагу приділили відновленню автошляхів у Амур-Нижньодніпровському районі, оскільки після зими тут дороги постраждали найбільше.

«Наразі у цьому районі вже відремонтовані дороги на вулицях Желябова, Яхненківській, Ростовській, Береговій, Дементьєва, а також Мануйлівський шляхопровід. На черзі ремонт дорожнього полотна по вулицях Березинській та Генерала Захарченка», – додав Олексій Самілик.