У Дніпрі ремонтують Кайдацький міст: коли завершать роботи (Фото)

На ділянці лівого боку Кайдацького мосту у Дніпрі тривають ремонтні роботи. Там зрізали асфальт і демонтували понівечений транспортом бетонний шар. Ця частина покриття швидко зносилася, ймовірно, через те, що на самому початку її вклали неякісно, зазначають у мерії. Водночас основною проблемою ділянки переправи стала пошкоджена гідроізоляція. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Найбільшою проблемою цієї ділянки мосту була зруйнована гідроізоляція. Хто звертав увагу (особливо мешканці лівого берега), той бачив, що саме тут часто вкладають асфальт. Але він не тримався більше кількох місяців. Усе через те, що гідроізоляція мосту вже не працювала. Тож ми ухвалили рішення цьогоріч відремонтувати цю ділянку. Адже вже за рік-півтора, якщо не відновити гідроізоляцію, в самому конструктиві мосту могли відбутися незворотні процеси – на зразок тих, що призвели до ремонту мосту № 2», – зазначив заступник міського голови Михало Лисенко.

За його словами, завершити ремонт на ділянці Кайдацького мосту планують до кінця липня. Як свідчать результати обстеження переправи, решта гідроізоляції на ній перебуває у задовільному стані.

Загальна вартість робіт сягає 10 млн грн.