У Дніпрі розпочали другий етап реконструкції чергового проспекту (фото)

У Дніпрі розпочали другий етап реконструкції проїзної частини проспекту Героїв (від бульвару Слави до провулку Добровольців). За проєктом замінять асфальт, ливнівки, каналізаційні люки, улаштують вісім зупинкових кишень для громадського транспорту, чотирнадцять острівців безпеки, а також нове огородження завдовжки близько 2,5 км. Зроблять майданчик для розвороту тролейбусів і кишеню для розміщення диспетчерської.

реконструкція проспекту Героїв_Дніпро

Оскільки обсяг робіт достатньо великий, вирішили зробити комплекс робіт з реконструкції проїзної частини просп. Героїв у декілька етапів. Перший вже виконали у 2019 році. Зараз для проведення певних робіт необхідно буде видалити деякі дерева, але замість них неподалік будуть висаджені нові. На період укладання асфальту рух на згаданій ділянці проспекту буде обмежено. Цілком ремонтні роботи планується завершити до 1 грудня.

реконструкція проспекту Героїв_Дніпро

Наразі підрядна організація, яка проводить реконструкцію просп. Героїв, розпочала роботи з улаштування першої зупинкової кишені. «Розширимо проїзну частину у деяких місцях, зробимо також нові тротуари, пішохідні зони, підходи до зупинок з пониженням бордюрів. Норми доступності будуть дотримані під час реконструкції», – підкреслив начальник дільниці підрядної організації «Автомагістраль-2016» Олександр Сітало.

реконструкція проспекту Героїв_Дніпро

реконструкція проспекту Героїв_Дніпро