У Дніпрі розпочалось подання тепла до закладів соціальної сфери

У Дніпрі першочергово почали подавати тепло до закладів соціальної сфери. Таке розпорядження підписав міський голова. У дитячих садках Дніпра поступово розпочинається опалювальний сезон.

«Опалення вже з’явилось в деяких садках, але ще не в усіх. До початку холодів в усіх школах і садках провели промивання мереж теплопостачання. Воно дозволяє позбутись внутрішніх забруднень у трубопроводах та батареях і забезпечує безперервність роботи опалювальної системи закладу. При підготовці до опалювального сезону були замінені ділянки труб теплопостачання, встановлені вентилі, крани, засувки та інше», – зазначила представниця департаменту гуманітарної політики міської ради Дніпра Юлія Дуогітє.

Також у закладах шкільної та дошкільної освіти встановили опалювальні радіатори, замінили ущільнювальні елементи та відремонтували клапани. Ці роботи почались у серпні, закінчились наприкінці вересня. У дитсадку № 349 опалення ще немає, але, за словами його директорки Галини Шаповалової, в закладі комфортно, бо будівля утеплена. «Температура у приміщенні +19-21 градус, це в межах санітарних норм. Я спілкувалася з представниками теплопостачальників: опалення в садку з’явиться за один або два дні».

У НВК № 4 перед початком опалювального сезону замінили старі вікна на металопластикові, відремонтували дах та утеплили горище. «Ми зробили дуже багато для енергоефективності, відремонтували котельню, замінили систему опалення. Наш заклад на 100 % готовий до опалювального сезону», – поділилася заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК № 4 Юлія Полєва.