У Дніпрі розпочато прийом документів до перших класів

У Дніпрі розпочато прийом документів до перших класів. Їх можна подати не тільки офлайн, а й в електронній формі. Для цього місто розробило зручну систему, де батьки зможуть в одному місці знайти всю необхідну інформацію та подати документи онлайн напряму до школи.

«Також батьки, які наразі з дітьми перебувають за кордоном, можуть подати документи до закладу освіти через автоматизовану систему «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» або надіслати копії на електронну пошту обраного закладу освіти чи в інший зручний спосіб. Оригінали документів необхідно буде надати до закладу освіти після повернення до Дніпра. Внутрішньо переміщені особи у разі втрати свідоцтв можуть подати заяву про зарахування дитини до школи, не долучаючи документів. Дитину буде зараховано до школи на підставі заяви батьків або родичів. Якщо батьки не мають оригіналу свідоцтва про народження, керівник закладу освіти повинен поінформувати органи опіки й піклування за місцем проживання дитини чи розташування і надалі цей документ їм допоможуть відновити. Неважливо, де ви мешкаєте, чи є ви внутрішньо переміщеною особою або ж перебуваєте за кордоном, ми приймаємо до першого класу всіх дітей, а також допоможемо кожному у будь-якому питанні», – зазначила представниця департаменту гуманітарної політики ДМР Юлія Дуогітє.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для зарахування до школи подаються такі документи:

– заява одного з батьків (пред’являють паспорт);
– копія свідоцтва про народження дитини;
– оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о;
– у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов’язковою.

Загалом у 2023/2024 навчальному році 128 закладів освіти набиратимуть дітей до перших класів.

Переглянути інформацію щодо порядку зарахування до школи, переліку необхідних документів можна за посиланням: https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/2023/04/03/start-naboru-uchniv-do-1-ih-klasiv-na-2023-2024-navchalnij-rik/,  обравши той заклад, до якого плануєте влаштувати дитину.

Щодо форми навчання – дистанційна чи офлайн, – то це питання буде визначено військово-цивільною адміністрацією та міською радою і залежатиме від безпекової ситуації.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!