У Дніпрі рятують крихітну Матильду 

У Дніпрі крихітна кішка на ім’я Матильда постраждала від нападу великого кота. Вона зовсім ще маленька, а їй вже довелося перенести операцію. Розповідають волонтери Дніпра.

«У результаті нападу у кошеняти вилізла назовні грижа. Небайдужі люди побачили, що відбувається, відігнали кота, відвезли до клініки Матильду, де їй надали першу допомогу, зробили термінову операцію. Зараз кішечка у клініці, їй колють антибіотики, додаткові підтримуючі препарати, щоб вона змогла швидше одужати. Дуже потрібна фінансова допомога на лікування в клініці. Будь ласка, допоможіть Матильді», – написали волонтери «Вірності».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Матильди»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Матильди»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!