У Дніпрі серед білого дня побили людину (Фото)

У Дніпрі під час патрулювання на вулиці Усенко до поліцейських звернувся 39-річний громадянин зі скривавленим обличчям і повідомив, що 10 хвилин тому на Донецькому шосе до нього підійшли двоє невідомих й попросили цигарку. Коли чоловік дав сигарету, громадяни попросили 20 гривень. Коли чоловік відмовив, то вони накинулися на нього й побили. А після відібрали гаманець із грошима, зазначають у прес-службі поліції.

Потерпілому поліцейські одразу надали першу домедичну допомогу та викликали швидку. Під час огляду прилеглої території охоронці порядку виявили двох чоловіків, схожих за прикметами на підозрюваних. Заявник упізнав у них своїх кривдників. Ті ж поводилися агресивно, мали ознаки алкогольного сп’яніння, намагалися втекти та чинили опір. Патрульні затримали їх та викликали слідчо-оперативну групу.

Громадян доставили до Амур-Нижньодніпровського відділку поліції. На них інспектори склали протоколи за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство), ст.185 КУпАП (Злісна непокора законній вимозі поліцейського) та ст.178 КУпАП (Появав в громадських місцях у п’яному вигляді).