У Дніпрі шахрай вирішив «підзаробити» (Фото)

Сьогодні вранці у Дніпрі на спецлініїю 102 зателефонував чоловік і попросив приїхати екіпаж поліції, бо у нього вкрали телефон та вимагають за його повернення гроші. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Патрульні приїхали до одного з підприємств у Шевченківському районі та зустріли заявника. Останній повідомив, що працює в таксі та кількома хвилинами раніше підвіз до даної адреси клієнта, який зайшов всередину будинку. Але згодом чоловік виявив, що у нього із авто зник мобільний телефон. Водій повернувся до будинку, де на прохідній за допомогою охоронців зв’язався з громадянином, якого підвозив, і попросив його повернути телефон. У відповідь той запропонував заплатити 1200 гривень за те, що віддасть телефон. Таксист сказав, щоб громадянин вийшов обговорити дану пропозицію і викликав поліцію.

Коли чоловік вийшов, то його разом з заявником зустрічали вже патрульні. Громадянин помітно занервував та викинув у кущі мобільний телефон. Пізніше його знайшли, водій таксі підтвердив, що це його власність.
Пізніше чоловік пояснив, що таким чином хотів підзаробити грошей.

На місце викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського району. Громадянина доставили до відділку поліції.